«

»

Oca 15 2012

Bu Yazı bas

Prof. Dr. Kerim Banar AÖF Dekanlık görevine atandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerim Banar Açıköğretim Fakültesi Dekanlık görevine atandı. Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür Açıköğretim Fakültesi Dekanlık görevini 6 Ocak Cuma günü Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı’nda Prof Dr. Kerim Banar’a devretti.Görev teslim törenine Yrd. Doç. Dr. Kamil Çekerol, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Emin Mutlu,Yrd. Doç. Dr. Elif Toprak katıldı.

 

 

 

 

“Bu görev bir bayrak yarışıdır”
Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür, “Açıköğretim Fakültesi’nde 2008 yılı Kasım ayından bu yana sürdürdüğüm dekanlık görevimi, öğrencilik yıllarımdan bu yana tanıdığım değerli dostum Prof. Dr. Kerim Banar’ a devretmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Dekanlık görevinde bulunduğum süre boyunca ekip arkadaşlarımızla takım çalışması içerisinde, üniversitemizin yaşam boyu öğrenme vizyonu çerçevesinde bir çok başarıya imza attık. Bu başarıda bana ve ekibime destek veren başta rektörümüz Prof. Dr. Davut Aydın olmak üzere üniversitemizdeki ve fakültemizdeki tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca dekanlık görevini bir bayrak yarışı anlayışıyla devrettiğim Prof. Dr. Banar’ın bu bayrağı bizim bıraktığımız yerden alarak daha da ilerilere taşıyacağına yürekten inanıyorum. Bu doğrultuda kendisine ve ekibine de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

“Çok ciddi işler başardılar”
Prof. Dr. Banar ise; Anadolu Üniversitesi’nin kuruluş aşamasında Prof Dr. Özgür’ün ve ekibinin çok ciddi işler başardıklarını vurgulayarak şunları söyledi:”Anadolu Üniversitesi’nin en büyük kurumu, fiziki imkanları, öğrenci sayısına baktığımızda ve bu kurumun bugünlere gelmesinde çok sayıda kişinin katkısı var. Öncelikle bu noktada herkese teşekkür ediyorum. Bu görevi Aydın hoca ve ekibinden alıyoruz. Hepsinin çok önemli katkıları var. Çok sıkıntılı dönemlerde çok ciddi işler başararak dünya boyutunda bir fakülte yarattılar. Çok teşekkür ediyor ve desteklerini bekliyorum.”

Kaynak:http://e-gazete.anadolu.edu.tr/ayrinti.php?no=10517

http://www.aofadalet.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.aofadalet.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.aofadalet.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.aofadalet.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/yahoobuzz_48.png http://www.aofadalet.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.aofadalet.com/prof-dr-kerim-banar-dekanlik-gorevine-atandi/